Obojky

Zo širokej ponuky výrobkov HUNTER si môžete vybrať obojky z rôznych materiálov a všetkých veľkostí. Ručne šité kožené obojky majú podšívku z mäkkej kože a sú šité do okrúhlych hrán pre optimálne pohodlie a bezpečie psíka. Vybrať si môžete z jemnej losej kože, nappa kože, z kože z BIO chovov alebo z hladkej usne, používanej na odolné obojky. V ponuke nájdete aj okrúhle obojky, ktorých precízne šitie je veľmi náročné. Koža HUNTER pochádza z Európy a spĺňa náročné etické, remeselné aj zdravotné kritériá. Pre aktívnych psíkov, ktorí sa často pohybujú vonku, máme obojky HUNTER z odolného polyméru, nylonové obojky podšité mäkkým neoprénom alebo inovatívne obojky z mäkkej a ľahkej sieťoviny.

Vodítka

Široký sortiment jednoduchých i predlžovacích vodítok HUNTER očarí nejedného psíčkara. Ku každému obojku máme vodítko v rovnakom prevedení. Ručne šité kožené vodítko je vždy spevnené nylonovou vrstvou pre odolnosť v ťahu i trhu, či je z jemnej losej alebo hovädzej kože. Pohodlie vašej ruke zaistia vodítka podšité neoprénom. V ponuke je mnoho zaujímavých modelov v bohatom spektre farebných kombinácií a veľkostí karabín tak, aby ste vždy našli to správne k vybranému obojku a primeranej veľkosti svojho psíka. Samozrejmosťou sú aj výcvikové a výstavné vodítka v nemeckej kvalite.

Postroje

Ponuka postrojov pre psov od značky HUNTER zahŕňa moderné nylonové popruhy s neoprénovými výložkami a jednoduchým nasadzovaním cez predné labky aj klasické „nórske“ postroje pre služobné a asistenčné psy z jemných a odolných polyamidových vlákien. Samozrejmosťou sú kožené postroje z mäkkej losej kože so záťažovými prvkami z pevnej hovädziny. V sortimente máme aj bezpečnostné postroje do auta, výcvikové popruhy, plávacie vesty alebo batoh pre psov. Postroje pri vedení nezaťažujú chrbticu a krk psa a sú tak šetrnou a ohľaduplnou alternatívou k obojkom a úplnou nevyhnutnosťou pre šteňatá.