Naša predajňa

Sme malá firma, ktorá si hrdo môže hovoriť, že je rodinná. Nielen preto, že všetci naši zamestnanci sú si blízky, ale aj dodávateľov vyberáme podľa prísnych kritérií a väčšina z nich, sa môže pýšiť rovnakým titulom.
Prostredníctvom našej jedinej predajne v NC Central sa snažíme prinášať výrobky najvyššej kvality pre psíkov a mačky, ktoré spĺňajú nielen 100%nú funkčnosť, ale aj vysokú mieru estetiky. Okrem produktov Hunter u nás kúpite aj značky Pet Farm, Arava a Orijen. Nie je nám ľahostajný ani osud opustených psíkov, preto spolupracujeme s Pes v núdzi.

Veľkoobchod

V prípade, že ste obchod s podobným sortimentom, alebo poskytovateľ služieb psíkom, chcete tiež predávať produkty Hunter a máte nastavené podobné kritériá kvality, budeme radi ak sa nám ozvete:
Anna Hana Lebiedzíková
obchod@justhunter.sk
+421 917 100 969

Požiadavky na kvalitu

Pri výrobkoch pre domácich miláčikov chceme nastavovať štandardy najvyššej kvality.
Naše nadšenie pre materiály, výnimočná znalosť produktov a vášeň pre remeselnú dokonalosť sú našou hnacou silou a určujúcim faktorom pri vytyčovanie cieľov. Naša spoločnosť sa zaväzuje k nastavovaniu výrobných štandardov nad obvyklú úroveň.

Náš cieľ

Pokiaľ ide o kvalitu, chceme sa stať lídrami trhu.
Dnes, v čase anonymne a sériovo vyrábaného tovaru, pre nás kvalita neznamená luxus, ale individuálne požiadavky na produkt poskytujúci niečo výnimočné tam, kde je to namieste.
Je výrazom oddanosti, vášne a dôvery. Preto je kvalita našou najvyššou hodnotou a určuje náš prístup. Bez akýchkoľvek kompromisov, bez výnimky a do posledného detailu. Zameriavame na špičkové výrobné metódy, čo je na výrobkoch ktoré predávame jasne viditeľné.

Naša všeobecná zásada

Rozhodujúca je pre nás kvalita.
Naša oddanosť kvalite sa nevzťahuje len na naše výrobky. Chceme prinášať radosť ľuďom a zvieratám a viditeľne vyjadriť ich hlboké puto. Naše chápanie kvality tiež určuje spôsob našej medziľudskej komunikácie, ktorá je formovaná spoľahlivosťou, vernosťou, partnerstvom a zodpovednosťou. Na nás na všetkých, ktorí pracujeme pre Hunter, sa môžete spoľahnúť rovnako tak, ako na naše výrobky. Vždy a za všetkých okolností.