Maškrty Hunter

Maškrty HUNTER, to je naozajstný gurmánsky zážitok pre vášho štvornohého miláčika! Všetky suroviny sú zo starostlivo vyberané a obsahujú vitamíny. Je už na vás, či si vyberiete tie, ktoré obsahujú prvky dentálnej hygieny pre zdravý chrup, alebo použijete tie menšie, ktoré sú určené na výcvik či len bežné maškrtenie.

Krmivo Orijen

Granule pre psov či mačičky, ktorá sú čisto z prírodných zdrojov. Krmivo Orijen dbá na prirodzenú stravu. Mäso z volne chovaných zvierat a čerstvých morských aj sladkovodných rýb, vajcia, zelenina a bylinky. Všetko z kanadských fariem. Čerstvé a sušené mrazom, aby sa uchovali všetky prospešné látky. Granule Orijen tak ponúkajú psom všetky výhody surovej stravy vo vhodnom pomere 80 % mäsa, 20 % ovocia a zeleniny a 0 % obilovín. Dajte psom do misky to, s čím byste sa stretli vo voľnej prírode. Výsledkom bude špičkové zdravie a šťastie vášho chlpáčika.

Celtic Connection – konzervy a maškrty

Kompletné vyvážené krmivo pre psov CELTIC CONNECTION vzniklo vďaka láske k psíkom a inšpirácií keltským bylinkárstvom. Jeho hlavnou zložkou je čerstvo pripravená jahňacina, hydina, či rybacina v kombinácií s ovocím, zeleninou a botanickými bylinkami. Táto zmes pomáha obnoviť a udržiavať zdravie a vitalitu vášho psíka. Krmivo je hypoalergénne a vysoko stráviteľné. Neobsahuje obilniny, či lepok, ale ani sóju, mliečne výrobky, hovädzie mäso, alebo umelé farbivá. Je vhodné pre psíkov všetkých plemien a veku.