Maškrty Hunter

Maškrty HUNTER, to je naozajstný gurmánsky zážitok pre vášho štvornohého miláčika! Všetky suroviny sú zo starostlivo vyberané a obsahujú vitamíny. Je už na vás, či si vyberiete tie, ktoré obsahujú prvky dentálnej hygieny pre zdravý chrup, alebo použijete tie menšie, ktoré sú určené na výcvik či len bežné maškrtenie.

Krmivo Orijen

Granule pre psov či mačičky, ktorá sú čisto z prírodných zdrojov. Krmivo Orijen dbá na prirodzenú stravu. Mäso z volne chovaných zvierat a čerstvých morských aj sladkovodných rýb, vajcia, zelenina a bylinky. Všetko z kanadských fariem. Čerstvé a sušené mrazom, aby sa uchovali všetky prospešné látky. Granule Orijen tak ponúkajú psom všetky výhody surovej stravy vo vhodnom pomere 80 % mäsa, 20 % ovocia a zeleniny a 0 % obilovín. Dajte psom do misky to, s čím byste sa stretli vo voľnej prírode. Výsledkom bude špičkové zdravie a šťastie vášho chlpáčika.

Pet Farm Family

Je krmivo od rodinnej firmy, ktorá sa už niekoľko rokov venuje výrobe plhonodnotného a kvalitného krmiva pre psov a mačky v BIO kvalite. Všetky produkty vyrábajú v továrničke v Prahe. Aktuálne portfólio siaha od granúl, cez konzervy až po pamlsky vyrábané rôznymi technológiami. Zameriavajú sa aj na produkty vyrábane lyofilizáciou a aj na produkty určené pre barfistov.
V Pet Farm Family zastávajú filozofiu udržateľnej výroby, čo znamená, že podporujú lokálnych BIO farmárov a chovateľov, používajú recyklovateľné obaly a vyrábajú na zelenej energii, čím znižujú svoju uhlíkovú stopu, pomáhajú chrániť prírodu a priamo podporujú lokálny trh a ekonomiku. A starajú sa aj o to, aby zvieratá, ktoré im dávajú mäso, mali šťastný a slobodný život. Voľný výbeh, divoká príroda a žiadne klietkové chovy.