Keď spia, bývajú najsladší a tiež najposlušnejší. Dospelí psíci a hlavne šteňatá potrebujú veľa kvalitného spánku a odpočinku. Doprajte im ho vďaka skvelému pelechu.

Hovoríte si, že váš psík snáď prespí celý deň? Tak to máte z časti pravdu, v priemere psi spia totiž 17 hodín denne, avšak iba 20 – 30% tejto doby je vo fáze hlbokého spánku. Určite sa vám niekedy stalo, že ste prišli domov z práce a tešili sa na láskyplné privítanie a namiesto toho ste museli psíka vyhľadať a zvýšeným hlasom na neho prehovoriť, aby sa vôbec zobudil. Väčšinu dňa je ale psík vo fáze ľahkého spánku, kedy sú jeho zmysly v strehu a pohotovosti, oči sú zatvorené, ale uši vnímajú aj tichý zvuk. Niektorí chovatelia nechajú psíka rovno spať s nimi v posteli. V prípade, že nechcete mať zo svojho maznáčika ďalšieho nocľažníka, kúpte mu nejaký pekný a pohodlný pelech, kde sa vyspí rovnako dobre ako s vami. Ako ale vybrať ten správny pelech pre psov, aby sa váš štvornohý kamarát vyspal „do ružova“?

Vyberte ten pravý

Vždy záleží v prvom rade, či máte doma psíka malého, alebo veľkého. Pelechov je totiž veľmi veľké množstvo a sú rôznych veľkostí. Môžete zaobstarať psíkovi len matrac alebo pelech z plyšu či špeciálny spací vak. V ponuke obchodu Hunter nájdete aj je aj pamäťová pena či psiu noru alebo ortopedický pelech.

Väčšinu psích pelechov HUNTER možno prať v práčke, čo je ideálne, pretože posteľ vášho maznáčika bude stále čistá a voňavá. Mladí návrhári neustále predstavujú nové a nové nápady a koncepcie a vytvárajú tak komplexný sortiment pohodlných pelechov pre malých aj veľkých psov, takže budete mať naozaj z čoho vyberať. V ponuke nechýbajú ani luxusné psie pelechy, v ktorých si bude každý psík pripadať ako kráľ. Príďte spoločne so svojim miláčikom do predajne HUNTER a vyberte spolu s odborníkmi miesto pre jeho krásne sny a pohodlie.

Ortopedický peliešok Livingston – kvalitný a do detailu premyslený. Vhodný pre psíkov, ktorí majú problémy s kĺbmi alebo chrbticou.

 

 

Spací vak Livingston – Útulný tulivak, mazlipeliešok, spacia nora… Ťažko nájsť to správne slovo, ale malí psíci aj mačky túto novinku HUNTER milujú.

 

 

Astana je pohodlný a štýlový pelech pre mačky, ktorý im dáva presne to, čo potrebujú: komfort, pokoj a pocit bezpečia a súkromia.

 

 

 

Gent Antibakteriálny matrac – Vďaka povrchovej úprave BIONIC FINISH® C6, ktorá zabraňuje vstrebávaniu vody, mastnoty a nečistôt a technológií SILVERPLUS® s baktériostatickými účinkami je ideálnou voľbou pre psíkov s kožnými problémami.

 

 

Psí košík Linz – Elegantný, ručne pletený kôš Linz s vyberateľným obojstranným vankúšom, ktorý je možné prať. Pohodlný pelech a zároveň interiérový skvost.

 

 

 

Pohovka List – Bavlnený poťah pohovky LIST zabezpečuje dokonalú hygienu a komfort psíka. Vrstva Bionic Finish C6 zabraňuje vstrebávaniu nečistôt a vlhkosti zo srsti a Silver Plus bráni množeniu baktérií.

 

 

 

Rohový peliešok Livingston – Geniálne vymyslený pelech Livingston, s ktorým konečne využijete zabudnuté rohy vášho domova! Rohová pohovka, ktorá prakticky zapadne do každého kúta a ponúkne tak psíkovi pocit súkromia a bezpečia.